Big Green Egg MINIMAX

960,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní

MINIMAX - je špičkový "Steak Majster" a druhý najmenší celo keramický gril/pec na drevné uhlie z rodiny prémiových Big Green Egg. Kompakt využívajúci výhody MINI a SMALL. Technické údaje MNX: priemer roštu 33 cm, varná plocha 856 cm2, váha 28,5 kg.

Cena je vrátane nosiča!!!

Množstvo
Dostupnosť: Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Big Green Egg MiniMax

možno nemá úplne pôsobivý formát, ale svojím výkonom vás rozhodne osloví. Je ideálnym riešením, pokiaľ hľadáte zariadenie na prípravu steakov a Big Green Egg Mini je pre Vás príliš malé, prípadne "dokonalý zážitok z varenia" vždy a všade!

Je len o 7 cm vyšší ako Big Green Egg Mini, ale má oveľa väčšiu plochu na varenie porovnateľnú s modelom Big Green Egg Small. A tak poskytuje dostatok priestoru na varenie pre 4 až 6 osôb. Je super kompaktný a vďaka patentovanému nosnému systému výborne prenosný. Prináša silné príchute pri varení a je známy svojou prenosnosťou. Aj v tejto veľkosti môžete použiť konvEGGtor, teda vložku na nepriame varenie a kameň na pečenie.

Pozor, ani zďaleka nie je ťažký! Na zdvíhanie 35-kilového MiniMaxu nepotrebujete byť profesionálnym vzpieračom. V štandardne dodávanom EGG nosiči to nie je problém! ... vo dvojici sa však nesie ľahšie :)


Vrátane EGG nosiča Kód 119650

Technické údaje MiniMax

Priemer roštu: Ø 33 cm

Plocha na varenie: 855 cm²

Hmotnosť: 35 kg

Výška: 50 cm

"Steak Majster pre kempovanie, karavany, plachtenie, kuchárov..."

Život s Big Green Egg chutí skvele!

119650
13 ks.

Tabuľka vlastností

PRIEMER
Ø 33 cm
PLOCHA NA VARENIE
855 cm²
HMOTNOSŤ
35 kg
VÝŠKA
50 cm
MATERIÁL
KERAMIKA

Špecifické referencie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)