Big Green Egg MEDIUM

1 170,00 €
1 150,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
MEDIUM - stredné vajíčko je stredne veľký celo keramický gril/pec na drevné uhlie z rodiny jedinečných Big Green Egg vhodný pre menšie rodiny. Technické údaje M: priemer roštu 38 cm, várna plocha 1140 cm2, váha 45 kg.
Množstvo
Dostupnosť: Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktné, aby sa zmestilo aj do malých mestských záhrad, lodžií či balkónov, ale dostatočne
veľké, aby ste na ňom mohli niečo ugrilovať, vyúdiť, podusiť alebo upiecť pre 6 až 8 osôb. S modelom Medium môžte teda bez obáv
pohostiť príbuzných alebo priateľov. Aj preto je toto zelené vajíčko jedným z našich najobľúbenejších modelov.

S vhodným konvEGGtorom a kameňom na pečenie premeníte svoje Big Green Egg Medium jedným pohybom na pec na pizzu,v ktorej si môžete spraviť tú najlepšiu pizzu. Pretože aj keď sa tento model zeleného vajíčka volá Medium, po slovenske v predklade stredný alebo priemerný, musíme rázne uviesť, že priemerný teda nie je!


Táto veľkosť je ideálna pre páry a malé rodiny, ktoré majú chuť na dobré jedlo. Do Medium vajíčka môžete vložiť jednu plankovaciu doštičku, na ktorej zaúdite jedlo pre 2 až 4 osoby alebo upečiete celý kus mäsa pre 6 až 8 ľudí. Medium je ideálne veľké aj pre liatinový kotlík, v ktorom hravo pripravíte 10 porcií gulášu, či chutné dusené mäso.

"Ideálne pre páry alebo malé rodiny, ktoré majú málo priestoru"

117625
8 ks.

Tabuľka vlastností

PRIEMER
Ø 38 cm
PLOCHA NA VARENIE
1140 cm²
HMOTNOSŤ
52 kg
VÝŠKA
72 cm
MATERIÁL
KERAMIKA

Špecifické referencie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)