Big Green Egg MEDIUM

1 404,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo
Dostupnosť: Na sklade

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktné, aby sa zmestilo aj do malých mestských záhrad, lodžií či balkónov, ale dostatočne veľké, aby ste na ňom mohli niečo ugrilovať, vyúdiť, podusiť alebo upiecť pre 6 až 8 osôb. S modelom Medium môžete teda bez obáv pohostiť príbuzných alebo priateľov. Aj preto je toto zelené vajíčko jedným z našich najobľúbenejších modelov.

S vhodným konvEGGtorom a kameňom na pečenie premeníte svoje Big Green Egg Medium jedným pohybom na pec na pizzu, v ktorej si môžete spraviť tú najlepšiu pizzu. Pretože aj keď sa tento model zeleného vajíčka volá Medium, po slovenské vpredkľade stredný alebo priemerný, musíme rázne uviesť, že priemerný teda nie je!


Táto veľkosť je ideálna pre páry a malé rodiny, ktoré majú chuť na dobré jedlo. Do Medium vajíčka môžete vložiť jednu doštičku na údenie, na ktorej zaúdite jedlo pre 2 až 4 osoby alebo upečiete celý kus mäsa pre 6 až 8 ľudí. Medium je ideálne veľké aj pre liatinový kotlík, v ktorom hravo pripravíte 10 porcií gulášu, či chutné dusené mäso.

"Ideálne pre páry alebo malé rodiny, ktoré majú málo priestoru"

ČO JE SÚČASŤOU:

Big Green Egg ® MEDIUM
Nerezový rošt
Liatinový regulačný vrchnák
Teplomer
Ohniskový prstenec
Keramické ohnisko
Liatinový ohniskový rošt
117625
4 ks.

Tabuľka vlastností

PRIEMER
Ø 38 cm
PLOCHA NA VARENIE
1140 cm²
HMOTNOSŤ
52 kg
VÝŠKA
72 cm
MATERIÁL
KERAMIKA

Špecifické referencie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)