Zoznam produktov značky "Nivona"

Počet produktov: 12

Zobrazené produkty: 1-12 z 12 položiek

Nivona NICR 530

599,90 €

Automatické espresso Nivona NICR530 v striebornej farbe s chrómom. Oceníte digitálny interaktívny displej, systém Aromatica, extra veľkú nádrž na vodu, tichý mlynček, zvukovú izoláciu a úspornú funkciu ECO. K dispozícii máte voliteľné nastavenie teploty kávy (3 stupne) a nastavenie sýtosti/sily kávy (3 stupne). Na jedno tlačidlo môžete kávovar vyčistiť, odvápniť alebo vypláchnuť.

Nivona NICR 660

699,90 €

Automatické espresso Nivona NICR660 v čiernej farbe, s Aroma Balance Systémom. Oceníte bluetooth pripojenie, 6 preddefinovaných nápojov a 1 voliteľne nastaviteľný recept, extra veľkú nádržku na vodu a farebný TFT dotykový displej. K dispozícii máte nastaviteľné 3 stupne teploty kávy a 5 stupňov sily/intenzity kávy. O šetrenie energie sa postará funkcia ECO a kávovar vyčistíte stlačením 1 tlačidla.

Nivona NICR 670

749,90 €

Automatické espresso Nivona NICR670 s Bluetooth pripojením a farebných dotykovým TFT displejom. Oceníte Aroma Balance Systém, prednastavené nápoje, možnosť 5 individuálnych nastaviteľných nápojov, veľkú nádržku na vodu a ECO funkciu, ktorá bude šetriť energiou. K dispozícii máte 3 stupne nastavenia teploty, 5 nastaviteľných stupňov sily/intenzity kávy, 3 úrovne horúcej vody na čaj.

Nivona NICR 680

749,90 €

Automatické espresso Nivona NICR680 s Bluetooth pripojením a farebných dotykovým TFT displejom. Oceníte Aroma Balance Systém, prednastavené nápoje, možnosť 5 individuálnych nastaviteľných nápojov, veľkú nádržku na vodu a ECO funkciu, ktorá bude šetriť energiou. K dispozícii máte 3 stupne nastavenia teploty, 5 nastaviteľných stupňov sily/intenzity kávy, 3 úrovne horúcej vody na čaj.

Nivona NICR 758

799,90 €

Plnoautomatické espresso Nivona NICR758 - farba: matná čierna. Prináša vylepšené ovládanie prostredníctvom farebného TFT displeja, kde máte možnosť navoliť si navyše 1 individuálny program v menu Moja káva. Novinkou je integrovaný Bluetooth. Kávovar využíva profesionálne čerpadlo a k dispozícii je aj mliečna dýza, vďaka ktorej môžete ľahko pripravovať Cappuccino alebo Latte Macchiato.

Nivona NICR 768

899,90 €

Plnoautomatické espresso Nivona NICR768 očarí nádherným dizajnom. Prináša vylepšené ovládanie prostredníctvom farebného TFT displeja, kde máte možnosť navoliť si navyše 1 individuálny program. Novinkou je integrovaný Bluetooth pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie - ovládanie cez smartfón. Kávovar využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj mliečna dýza.

Nivona NICR 778

899,90 €

Plnoautomatické espresso Nivona NICR778 vás očarí nádherným dizajnom v bielej farbe. Prináša vylepšené ovládanie prostredníctvom farebného TFT displeja, kde máte možnosť navoliť si navyše 1 individuálny program. Novinkou je integrovaný Bluetooth pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie cez smartfón. Využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj mliečna dýza.

Nivona NICR 788

949,90 €
Plnoautomatické espresso Nivona NICR788 vás očarí nádherným dizajnom v lesklej 3D čiernej farbe. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou farebného TFT displeja.Novinkou je integrovaný Bluetooth pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie. Ponúka 5 rôznych nastavení v menu "Moja káva". kávu. Kávovar využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj mliečna dýza.

Nivona NICR 842

1 099,90 €

Automatické espresso NIVONA NICR842.O maximálnu arómu sa postará Systém Aróma Balance, vďaka tomuto systému dochádza k dokonalému predpareniu čerstvo namletej kávy. Tento kávovar je aj pravým odborníkom na cappuccino. Jednoduché čistenie a správnu hygienu prevádzky zaručuje vyberateľná sparovacia jednotka. Kávovar umožňuje nastavenie až 5 stupňov intenzity kávy a 3 stupne jej teploty.

Nivona NICR 841

1 099,90 €

Automatické espresso NIVONA NICR841.O maximálnu arómu sa postará Systém Aróma Balance, vďaka tomuto systému dochádza k dokonalému predpareniu čerstvo namletej kávy. Tento kávovar je aj pravým odborníkom na cappuccino. Jednoduché čistenie a správnu hygienu prevádzky zaručuje vyberateľná sparovacia jednotka. Kávovar umožňuje nastavenie až 5 stupňov intenzity kávy a 3 stupne jej teploty.

Nivona NICR 859

1 299,90 €

Automatické espresso NIVONA NICR859. O maximálnu arómu sa postará Systém Aróma Balance, vďaka tomuto systému dochádza k dokonalému predpareniu čerstvo namletej kávy. Tento kávovar je aj pravým odborníkom na cappuccino. Jednoduché čistenie a správnu hygienu prevádzky zaručuje vyberateľná sparovacia jednotka. Kávovar umožňuje nastavenie až 5 stupňov intenzity kávy a 3 stupne jej teploty.