Nivona NICR 788

949,90 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Plnoautomatické espresso Nivona NICR788 vás očarí nádherným dizajnom v lesklej 3D čiernej farbe. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou farebného TFT displeja.Novinkou je integrovaný Bluetooth pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie. Ponúka 5 rôznych nastavení v menu "Moja káva". kávu. Kávovar využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj mliečna dýza.
Množstvo
Dostupnosť: Na sklade

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nivona predstavuje plnoautomatické espresso, v úplne novom prevedení v lesklej 3D čiernej farbe: dimension black. určite sa hodí do každej kuchyne. Oceníte extrémne tichý, tvrdený kužeľový nerezový mlynček s perfektným výsledkom mletia. Dokonalú chuť kávy zabezpečuje aj 15 barové čerpadlo. Ďalšou prednosťou je integrovaná nádržka na kávu a nechýba ani extra veľká nádoba na vodu: 2,2 l.

Premyslený dizajn, jednoduchý displej a jednoduché programovanie znamenajú ozajstné potešenie v príprave kávy. Dotykové textové symboly vám umožnia prehľadne, jednoducho a rýchlo nastaviť daný program. Možné nastavenia: teplota mlieka nastaviteľná v 2 stupňoch, teplota kávy nastaviteľná v 3 stupňoch a intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov). Ďalšie nastavenia: objem kávy cca 20 až max 240 ml.

Ešte viac potešenia a pohodlia. Vďaka Nivona-App sú funkcie vášho modelu ovládané cez Bluetooth. Môžete tak jednoducho ovládať svoj kávovar v pohodlí zo smartphonu. Môžete ľahko vybrať svoju kávu, meniť nastavenia, alebo spustiť proces varenia kávy. Nivona-App vás tiež naučí, ako pripraviť svoju prvú kávu. Ďalej tu nájdete tipy a triky pre dokonalú kávu a mliečnu penu.

Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. 3 profily intenzity arómy pre maximálnu arómu a ideálnu mieru vylúhovania.

Mliečna pena jediným stlačením. Pomocou funkcie OneTouch Spumatore môžete spraviť chutné cappuccino s dokonalou penou - hustá a ľahká zároveň. S funkciou OneTouch Spumatore dokonca môžete dôkladne prečistiť stlačením jedného tlačidla - automatický preplach nástroja. To zaistí čistotu, hygienu a optimálnu prevádzku prístroja.

Prednosťou automatu Nivona je individuálne programovateľné nastavenie kávy podľa vašich osobných potrieb: aróma, pomer zmiešania a veľkosť nápoja si môžete individuálne nastaviť pre každú kávu čiste podľa seba. Okrem štandardného nastavenia možnosť individuálneho nastavenia podľa vlastnej chuti na výber máte 5 individuálnych nápojových receptov.

Čistotu, hygienu a optimálnu prevádzku prístroja zabezpečia hygienické programy jediným stlačením (preplach, čistenie, odvápňovanie). Samozrejmosťou je aj automatický preplach napeňovacej trysky.

NICR 788
5 ks.

Špecifické referencie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)