Nivona NICR 1030

1 999,90 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní

Množstvo
Dostupnosť: Na sklade

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nivona predstavuje plnoautomatické espresso, ktoré spája v sebe špičkové technológie a plnú výbavu zároveň. Spĺňa všetky požiadavky a potreby domácnosti, kancelárskych priestorov alebo malých firiem. Oceníte extrémne tichý, tvrdený kužeľový nerezový mlynček s perfektným výsledkom mletia. Dokonalú chuť kávy zabezpečuje aj 15 barové čerpadlo. Ďalšou prednosťou je extra veľká nádržka na kávu: 600g s možnosťou zväčšenia nádržky až na 1 kg kávy. Samozrejme nechýba ani extra veľká nádoba na vodu: 3,5 l.

Premyslený dizajn, jednoduchý čitateľný displej a jednoduché programovanie znamenajú ozajstné potešenie v príprave kávy. Dotykové textové symbolyvám umožnia prehľadne a jednoducho a rýchlo nastaviť daný program. Možné nastavenia: teplota mlieka nastaviteľná v 2 stupňoch, teplota kávy nastaviteľná v 3 stupňoch a intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov). Ďalšie nastavenia: objem kávy cca 20 až max 240 ml, a nastaviteľný objem mliečnych nápojov až 360 ml.

Ešte viac potešenia a pohodlia. Vďaka Nivona-App sú funkcie vášho modelu ovládané cez Bluetooth. Ovládajte jednoducho svoj kávovar v pohodlí zo smartphonu. Môžete ľahko vybrať svoju kávu, meniť nastavenia, alebo spustiť proces varenia kávy. Nivona-App vás tiež naučí, ako pripraviť svoju prvú kávu. Ďalej tu nájdete tipy a triky pre dokonalú kávu a mliečnu penu. Navyše umožní obsluhovať kávovar, vytvárať nové recepty a ukladať svoje vlastné nastavenia pomocou mobilného telefónu.

Vďaka funkcii OneTouch-Spumatore Duo získate naraz  dve šálky Cappuccino odrazu a to jediným dotykom, teraz aj na dotykovej obrazovke.

Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. 3 profily intenzity arómy pre maximálnu arómu a ideálnu mieru vylúhovania.

Prednosťou automatu Nivona je individuálne programovateľné nastavenie kávy podľa vašich osobných potrieb: aróma, pomer zmiešania a veľkosť nápoja si môžete individuálne nastaviť pre každú kávu čiste podľa seba. Okrem štandardného nastavenia možnosť individuálneho nastavenia podľa vlastnej chuti na výber máte až 18 individuálnych nápojových receptov.

Možnosť nastaviť tri varianty prípravy podľa vlastnej chuti: 1. najskôr káva, potom mlieko ( mliečna pena ) 2. najskôr mlieko ( mliečna pena ) potom káva, 3.káva a mlieko odrazu

Čistotu, hygienu a optimálnu prevádzku prístroja zabezpečia hygienické programy jediným stlačením (preplach, čistenie, odvápňovanie). Samozrejmosťou je aj automatický preplach napeňovacej trysky.

NICR 1030
5 ks.

Špecifické referencie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)